Świąteczny prezent dla radomskich policjantów

Nowy samochód zasilił flotę Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Nieoznakowana kia została zakupiona w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji. 50% wartości stanowią fundusze przekazane przez Gminę Miasta Radomia, natomiast pozostałe 50% to fundusze Policji.

Nowoczesny nieoznakowany radiowóz będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Zakup radiowozu został zrealizowany w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji. Program ten zakłada, że 50% wartości stanowią fundusze przekazane przez samorząd, natomiast pozostałe 50% to fundusze Policji. W tym przypadku zakup auta dla naszych policjantów był możliwy dzięki dofinansowaniu przez Gminę Miasta Radomia.

Uroczyste przekazanie radiowozu odbyło się w czwartek (14.12) przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski wręczył kluczyki do pojazdu Komendantowi Miejskiemu Policji w Radomiu insp. Konradowi Krakowiakowi, który podkreślił, „że ten nowy piękny samochód został dofinansowany przez Gminę Miasta Radomia, dzięki osobistemu zaangażowaniu prezydenta. Dzięki temu pojazdowi będziemy mogli być szybko tam, gdzie ktoś potrzebuje naszej pomocy. Jest to piękny świąteczny prezent dla radomian, o których bezpieczeństwo będą dbać policjanci”. Komendant podziękował włodarzowi miasta za wsłuchiwanie się i zrozumienie potrzeb Policji.

Jak zaznaczył Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski „dbałość o bezpieczeństwo radomian jest naszym wspólnym obowiązkiem, cieszę się, że dzięki dobrej współpracy udało się taki pojazd zakupić dla radomskich policjantów, których zawsze będę wspierał”.

Zakupiona kia będzie służyła policjantom pionu kryminalnego.

Autor: Justyna Jaśkiewicz/KMP w Radomiu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.