Narkotyki znacznej ilości ukrył w kuferze na pościel

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość środków odurzających i substancji psychotropowych. 26-latek trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację, że w lokalu na warszawskiej Pradze Północ mogą znajdować się narkotyki. Kryminalni zorganizowali działania i przystąpili do czynności. W lokalu przebywał 26-letni mężczyzna. Podczas przeszukania mieszkania w kufrze na pościel policjanci znaleźli substancję psychotropową i marihuanę.

Wszystkie substancje zostały przez policjantów zabezpieczone, mężczyzna został zatrzymany. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Praga Północ w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej i środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia. Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Północ w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.