czwartek, 08 grudnia 2022

W piątek w nocy dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o zaginięciu starszego mężczyzny. Do poszukiwań zaginionego zostało zaangażowanych kilkunastu policjantów, przewodnik z psem służbowym, funkcjonariusze OPP w Warszawie oraz strażacy. Na szczęście finał okazał się szczęśliwy. Mężczyzna następnego dnia został odnaleziony w rejonie Utraty, ale potrzebował pomocy medycznej. Trafił do szpitala pod opiekę lekarzy.

W piątkową noc dyżurny komisariatu został powiadomiony o zaginięciu starszego mężczyzny. Jak ustalili policjanci, rodzina sprawdziła wszystkie możliwe miejsca, w których mężczyzna mógłby przebywać, niestety nigdzie nie mogli go odnaleźć. Wtedy poszukiwania zaginionego rozpoczęli starobabiccy kryminalni. W akcji uczestniczyli również policjanci z powiatu warszawskiego zachodniego, funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Warszawie, przewodnik z psem tropiącym oraz strażacy.

Na szczęście finał okazał się szczęśliwy. Mężczyzna następnego dnia został odnaleziony w rejonie Utraty. Zaginiony potrzebował pomocy medycznej, dlatego od razu trafił pod opiekę lekarzy.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja


Zobacz również