Tragiczny finał jazdy na Quadzie

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło w Łosicach na ul. Artych. W wyniku poniesionych obrażeń zmarł 50-letni kierowca quada.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątek (21.06) w Łosicach na drodze gruntowej poza terenem zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący czterokołowcem jadąc drogą gruntową z nieustalonej obecnie przyczyny stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, w wyniku czego doszło do jego wywrócenia. Jak ustalono, mężczyzna poruszał się sam, nie posiadał uprawnień do kierowania. Kiedy służby dotarły na miejsce kierujący już nie żył.

Czynności procesowe z udziałem prokuratora oraz grupy dochodzeniowo-śledczej trwały kilka godzin. Mundurowi ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia, które doprowadziły do tak tragicznego w skutkach wypadku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.