Tragiczny weekend na drogach Mazowsza

W ubiegły weekend na Mazowszu doszło do dwóch tragicznych zdarzeń drogowych z udziałem kierujących jednośladami. W sobotę w Gielniowie zginął 12-letni chłopiec poruszający się hulajnogą elektryczną, natomiast w niedzielę w Goszczynie pod kołami autobusu zginęła 16-letnia kobieta kierująca rowerem.

W sobotę, około godz. 16 w miejscowości Gielniów w powiecie przysuskim doszło do tragicznego zdarzenia. 12-letni chłopiec, poruszający się hulajnogą elektryczną został potrącony przez forda transita, którym kierował 46-letnia kobieta. Chłopiec, z poważnymi obrażeniami ciała, został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, gdzie po kilku godzinach zmarł.

Natomiast w niedzielę około godz. 13 w miejscowości Goszczyn w powiecie grójeckim doszło do kolejnego tragicznego zdarzenia. Kierująca rowerem 16-letnia kobieta, wjechała wprost pod nadjeżdżający autobus, którym kierował 49-letni mężczyzna. Niestety w wyniku zdarzenia rowerzystka poniosła śmieć na miejscu.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów, rozsądek i rozwagę na drodze. Każdy wypadek drogowy niesie za sobą tragedię osób najbliższych ofiary, która traci w nim życie bądź doznaje uszczerbku na zdrowiu.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.