Tragiczny wypadek na DW705 koło Brochowa

W niedzielę (23.04) o godzinie 23, do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na 7 kilometrze drogi wojewódzkiej 705 w Janowie (gmina Brochów). Z uzyskanych informacji wynikało, że samochód uczestniczący w zdarzeniu zaczął się palić, a w jego wnętrzu pozostają osoby poszkodowane.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz zastępy z OSP Brochów oraz OSP Wólka Smolana. Po dojeździe stwierdzono, że samochód osobowy marki Volkswagen Passat uderzył czołowo w drzewo i jest w całości objęty pożarem.

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, a następnie podaniu jednego prądu piany ciężkiej w natarciu na płonący pojazd. Po ugaszeniu pożaru wewnątrz wraku zlokalizowano dwa zwęglone ciała. Na miejsce zdarzenia przybył Komendant Powiatowy PSP w Sochaczewie. Działania prowadzone przez strażaków zakończono kilka minut po godzinie 2 w nocy. Śledztwo w sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Sochaczewie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.