Trzej koledzy odpowiedzą za włamania i kradzieże elektronarzędzi

Żoliborscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o włamania do samochodów oraz kradzież elektronarzędzi o wartości około 9,5 tys. złotych. Zatrzymany 33-latek, 36-latek i 39-latek usłyszeli już zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Około dwóch tygodni temu na jednym z parkingów przy ulicy Dembińskiego doszło do włamania do samochodu. Sprawcy z auta zabrali elektronarzędzia o wartości około 5,5 tys. złotych. Kilka dni później sytuacja powtórzyła się, tym razem nieznane osoby włamały się do samochodu, zaparkowanego przy ulicy Bienieckiej, a łupem sprawców padły narzędzia o wartości 4 tys. złotych. Nad sprawą pracowali kryminalni z Żoliborza. W wyniku prowadzonych działań operacyjnych oraz rozpoznania środowiska przestępczego, funkcjonariusze ustalili i wytypowali osoby, mogącą mieć związek z włamaniem.

Do zatrzymania 33-latka, 36-latka i 39-latka doszło kilka dni temu na terenie Żoliborza. Policjanci odzyskali większość skradzionych sprzętów, które zostaną zwrócone właścicielom. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów kradzieży z włamaniem. Całej trójce grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.