Trzy rottweilery pogryzły 57-latka

W Omięcinach w gminie Joniec w powiecie płońskim w czwartek (17.11) trzy rottweilery pogryzły 57-letniego mężczyznę, który od kilku dni pracował na jednym z gospodarstw. Mężczyzna w stanie zagrażającym życiu został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Warszawy.

Dostaliśmy zgłoszenie około godziny 13. Mężczyzna został dotkliwie pogryziony. Z obrażeniami ciała, głównie górnych partii ciała: rąk i twarzy, w stanie ciężkim został przetransportowany pogotowiem lotniczym do szpitala w Warszawie. Ze wstępnych ustaleń wiemy, że psy przebywały na terenie posesji i nie były zamknięte. Wcześniej nie sprawiały jednak żadnych problemów – przekazała komisarz Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku. – Trzy psy, które zaatakowały mężczyznę, to rottweilery. Decyzją powiatowego lekarza weterynarii psy pozostały na miejscu pod nadzorem właścicieli. Prawdopodobnie nadzór nad psami będzie sprawował również lekarz weterynarii – dodała wieczorem kom. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.