Uczennica żoliborskiej szkoły wypiła butelkę wódki i straciła przytomność

Nieprzytomną wychowankę wolskiego domu dziecka znaleźli 30 listopada funkcjonariusze patrolu szkolnego. Przy piętnastolatce ujawniono butelkę wódki, która była opróżniona w całości. Nieletnia została przewieziona do szpitala

Wspólny patrol szkolny straży miejskiej i policji kontrolował około godziny 9:30 otoczenie zespołu szkół przy ulicy Żeromskiego. Pracownicy placówki wskazali funkcjonariuszom nieletnią będącą pod wpływem alkoholu. Okazało się, że 15-latka jest nieprzytomna. Funkcjonariusze wspólnie ze szkolną pielęgniarką ułożyli dziewczynę w pozycji bocznej bezpiecznej i wezwali pogotowie ratunkowe. Przy nieletniej znaleźli półlitrową butelkę wódki, która była opróżniona prawie w całości. Piętnastolatka jest wychowanką jednego ze stołecznych domów dziecka. Około godziny 10 na miejsce interwencji przyjechała karetka pogotowia. Ratownicy zabrali dziewczynę do szpitala w asyście pedagoga szkolnego. O zdarzeniu poinformowano dyrekcję domu dziecka.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.