Uderzył pracownicę sklepu w twarz. Wiesz kto to? Zadzwoń!

Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała pracownicy sklepu ogólnospożywczego. Do zdarzenia doszło 20 października chwilę przed 22:00 przy ulicy Racławickiej 125 . Wizerunek mężczyzny, który uderzył pracownicę sklepu publikujemy na zdjęciach oraz nagraniu z monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami z ochockiej komendy.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 20 października chwilę przed 22:00 w sklepie ogólnospożywczym przy ulicy Racławickiej 125. Nieznany mężczyzna uderzył w twarz pracownicę sklepu ogólnospożywczego i uciekł w nieznanym kierunku. Kobieta w wyniku tej sytuacji doznała obrażeń głowy.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723-93-82 lub pod całodobowym numerem telefonu 47 723-93-50.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected].

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.