Ujęty kolejny fan cudzej własności

Sprawcę kradzieży sklepowej ujęli po pościgu funkcjonariusz i pracownik Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. 23-latek ukradł w jednym z marketów towar wartości kilkuset złotych i chciał uciec autobusem.

W piątkowe południe funkcjonariusz mł. asp. Marcin Sawicki wraz z pracownikiem Policji Rafałem Jeżakiem z Zespołu Prasowego Wydziału Komunikacji Społecznej Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu wykonywali czynności w związku z przygotowywaniem komunikatu prasowego.

W pewnym momencie zauważyli mężczyznę, który szybkim krokiem wyszedł z marketu, trzymając w rękach kilka opakowań kawy. Policjant i pracownik komendy postanowili pójść za mężczyzną. Na ich widok podejrzewany znacznie przyśpieszył kroku i zaczął biec w kierunku przystanku, na który właśnie podjechał autobus. Mężczyźni pobiegli za podejrzewanym i wsiedli za nim do autobusu. Tam go ujęli, a następnie wyprowadzili z pojazdu. Jak się okazało 23-latek z pobliskiego sklepu ukradł kilka opakowań kaw o wartości kilkuset złotych. Wezwany na miejsce patrol policji na 23-latka nałożył mandat karny, a skradziony towar wrócił do sprzedawcy.

Gratulujemy naszym kolegom spostrzegawczości. Dzięki ich szybkiej reakcji, kolejny „fan cudzej własności” odpowiedział za swoje zachowanie.

Autor: podinsp. Katarzyna Kucharska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.