Ukradł 9 rowerów. Został zatrzymany przez ciechanowskich policjantów

9 zarzutów kradzieży rowerów oraz 2 zarzuty za kradzieże sklepowe usłyszał 23-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Po jego zatrzymaniu okazało się, że jest poszukiwany. Młodemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ciechanowskiej policji ustalili personalia i zatrzymali mężczyznę, który kradł na terenie Ciechanowa. 23-latek w przeciągu dwóch miesięcy ukradł 9 rowerów. Ustalenie tożsamości mężczyzny było możliwe dzięki czynnościom operacyjnym ciechanowskich policjantów oraz zapisom z kamer monitoringów. 23-latek kradł rowery pozostawione na klatkach schodowych bloków wielorodzinnych lub zostawionych przed blokiem. Jednak to nie jedyne przestępstwa na koncie 23-latka. Policjanci ustalili, że mieszkaniec pow. ciechanowskiego jest również sprawcą kradzieży sklepowych. Mężczyzna kradł głównie alkohol i słodycze.

Po zatrzymaniu mężczyzny przez ciechanowskich policjantów, do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie wpłynęły dwa nakazy doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary 257 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna, po usłyszeniu 11 zarzutów kradzieży, został przewieziony do zakładu karnego.

Autor: nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.