Ukradł blisko 300 puszek piwa

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież blisko 300 puszek piwa. Mężczyzna ukradł alkohol z palety pozostawionej przy markecie. Kryminalni odzyskali większość skradzionego towaru, a podejrzany usłyszał zarzut. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Mieszkaniec powiatu sochaczewskiego odpowie za kradzież alkoholu na szkodę jednego z marketów. Mężczyzna zauważył, że przy sklepie stoi paleta z piwem. Poradził sobie z folią zabezpieczającą i wyjmował zgrzewki puszek. Początkowo nosił je w rękach, a później pakował alkohol do wózka sklepowego. Podejrzany 27-latek ukradł prawie 300 puszek piwa.

Dzień później ten sam mężczyzna przyszedł do marketu, gdzie próbował ukraść kilka tabliczek czekolady. Został rozpoznany i ujęty przez pracownika ochrony. Wezwany na miejsce patrol Policji zatrzymał 27-latka i osadził w policyjnym areszcie.

Podczas przeszukania w miejscu zamieszkania zabezpieczono większość skradzionego towaru. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do popełnionego przestępst

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.