Ukradł perfumy, okazało się, że jest poszukiwany

Płońscy policjanci interweniowali wobec 25-letniego sprawcy kradzieży sklepowej. Łupem mężczyzny padły perfumy. Okazało się, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie celem odbycia kary pozbawienia wolności.

W minioną sobotę około godz. 16:00 dyżurny płońskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej, do której doszło w jednej z drogerii na terenie Płońska. We wskazane miejsce skierowany został policyjny patrol. Z relacji pracowników sklepu wynikało, że młody mężczyzna wziął z półki dwa flakony perfum i próbował wyjść ze sklepu, nie płacąc za towar. Po przekroczeniu linii kas został ujęty przez pracowników.

Sprawcą kradzieży okazał się 25-letni mieszkaniec Ciechanowa. W czasie sprawdzenia jego danych w policyjnych systemach wyszło na jaw, że jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie. Mężczyzna ma do odbycia karę 4 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. 25-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, skąd trafił prosto do zakładu karnego.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.