Ukradł portfel z otwartego samochodu

O tym, że okazja czyni złodzieja przekonała się jedna z mieszkanek Józefowa. Kobieta pozostawiła swój portfel na siedzeniu otwartego samochodu, który dosłownie na chwilę zaparkowała na sklepowym parkingu i niestety ten moment wykorzystał mężczyzna. Pokrzywdzona miała szczęście, bo natychmiast poinformowała o tym fakcie miejscowych policjantów, a ci dzięki sprawnym i szybkim działaniu, zaledwie kilka chwil później, namierzyli sprawcę. Okazał się nim 41-letni obywatel Gruzji.

Jedna z mieszkanek Józefowa tylko na moment pozostawiła swój otwarty pojazd, który zaparkowała na sklepowym parkingu. Niestety, w tym niezabezpieczonym samochodzie znajdował się jej portfel z zawartością pieniędzy, dokumentów potwierdzających jej tożsamość oraz karty bankomatowej. Kiedy kobieta powróciła do pojazdu od razu się zorientowała, że ktoś wykorzystał jej chwilową nieobecność i skradł ten portfel. Wówczas natychmiast poinformowała miejscową Policję.

Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie natychmiast podjęli działania. Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu sprawca tego zdarzenia chwilę później był już w ich rękach. Okazał się nim 41-letni obywatel Gruzji. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Józefowa. Trafił do policyjnej celi.

Następnego dnia 41-latek usłyszał zarzuty, za które kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Otwocku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.