wtorek, 30 listopada 2021

Usłyszał siedem zarzutów kradzieży

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli ustalili i zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzieże w drogeriach. Łupem były perfumy oraz artykuły kosmetyczne. Podejrzany usłyszał siedem zarzutów karnych w warunkach recydywy. Teraz może mu grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wolskiej komendy otrzymywali zgłoszenia dotyczące kradzieży w drogeriach. W sprawach tych zostały przyjęte zawiadomienia o przestępstwie. Łączna wartość strat wyniosła ponad pięć tysięcy złotych. Łupem były drogie perfumy i artykuły kosmetyczne. Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu rozpoczęli ustalenia dotyczące okoliczności tych kradzieży oraz sprawcy.

Niedługo po tym policjanci wytypowali mężczyznę, mogącego mieć związek z tymi zdarzeniami i ustalili jego miejsce pobytu. 28-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał łącznie siedem zarzutów kradzieży działając w warunkach recydywy, za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska


Zobacz również