Usłyszał zarzuty za kradzież Whisky

W ręce bielańskich wywiadowców wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież w sklepie przy ulicy Kolumbijskiej. Mężczyzna nie pierwszy raz przyszedł do tego sklepu, dlatego został zapamiętany przez pracowników. 28-latek naraził właściciela na straty sięgające ponad 800 złotych. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

28-latek w sklepie na Bielanach od razu udał się do stoiska z alkoholami. Ochroniarz obserwujący poczynania mężczyzny od razu wezwał policjantów z Bielan. Okazało się, ze 3 dni wcześniej ten sam mężczyzna dokonał kradzieży whisky o wartości ponad 800 złotych. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez sklepowy monitoring.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli do bielańskiej komendy. 28-latek już usłyszał zarzuty za kradzież cudzego mienia. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.