W aucie mieli znaczną ilość narkotyków

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. W pojeździe, którym poruszali się mężczyźni, funkcjonariusze ujawnili różnego rodzaju narkotyki. Podejrzani po usłyszeniu zarzutów karnych, decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące.

Policjanci z bemowskiej patrolówki podjęli czynności wobec dwóch mężczyzn poruszających się hondą. Podczas kontroli funkcjonariusze od razu wyczuli silną woń marihuany. Kierowca i pasażer informowali, że nie posiadają żadnych substancji zabronionych. W trakcie przeszukania pojazdu policjanci ujawnili za fotelem kierowcy kilkanaście torebek z zawartością różnych substancji. Obaj zgodnie twierdzili, że nie wiedzą do kogo one należą.

Mężczyźni w wieku 32 i 38 lat zostali zatrzymani, zabezpieczone substancje zostały przekazane do dalszych badań. Okazało się, że w torebkach znajdowała się marihuana, haszysz, mefedron i inne substancje psychotropowe.

Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzani usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. Na wniosek prokuratora decyzją sądu podejrzani zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Za to przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska/D.K

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.