W cztery dni zatrzymali 13 osób

Radomscy policjanci tylko przez cztery dni zatrzymali 13 poszukiwanych osób. Wszyscy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości za popełnione przestępstwa, chcąc uniknąć kary. Osoby te dopuściły się różnych przestępstw, a m.in. rozboju, włamania, przestępstw skarbowych oraz narkotykowych. Wśród zatrzymanych trzy osoby poszukiwane były listem gończym, a 5 nakazami doprowadzenia. Ponadto w ręce funkcjonariuszy trafiły 2 osoby poszukiwane w celu ustalenia miejsca pobytu.

Tylko od piątku do wczorajszej nocy radomscy policjanci zatrzymali 13 osób poszukiwanych. Wśród zatrzymanych było trzech mężczyzn poszukiwanych listem gończym. Jeden z poszukiwanych listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie a zatrzymany w Radomiu ma do odsiadki 5 lat i trzy miesiące pozbawienia wolności za posiadanie znacznej ilości i handel środkami odurzającymi.

Poszukiwanych sądowymi nakazami doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego było aż 8 osób. W tym 6 mężczyzn i 2 kobiety. Zatrzymani w wieku 25-64 lata ukrywali się przed organami ścigania aby uniknąć kary. Najwięcej z nich trafiło w ręce kryminalnych z Komendy Miejskiej w Radomiu i Komisariatu w Pionkach. Aż pięć z zatrzymanych osób to poszukiwani przez prokuraturę i sąd radomski. Dwoje z zatrzymanych 37-letnia kobieta i 58-letni mężczyzna byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Kozienicach.

Kolejny zatrzymany, tym razem przez kryminalnych z I Komisariatu Policji w Radomiu, był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności wydanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie, kolejni dwaj przez Sąd Rejonowy w Piasecznie i Grójcu. Wśród tych zatrzymanych to poszukiwany w Radomiu Robert B.-z informacji ze zgłoszeń mieszkańców najczęściej widywany na Osiedlu Akademickim.

Pozostałe 2 osoby poszukiwane były przez prokuraturę w Radomiu i Opolu w celu ustalenia miejsca pobytu. Zgodnie z dyspozycją listu gończego lub nakazów, zatrzymani zostali umieszczeni w areszcie lub zakładzie karnym.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.