Poszkodowany w kolizji 35-latek miał 10 miesięcy do odsiadki

Dużego pecha miał kierowca osobówki poszkodowany w zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Ciechanowie. Okazało się, że 35-latek poszukiwany jest na podstawie nakazu doprowadzenia do odbycia kary 10 miesięcy więzienia. Ponadto mężczyzna ma dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów. 35-latek trafił już do zakładu karnego.

W minioną niedzielę dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch pojazdów, do którego doszło na ul. Kasprzaka w Ciechanowie. Skierowani na miejsce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że kierujący motocyklem kawasaki, 53-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego najechał na tył pojazdu audi, którym kierował 35-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. W trakcie czynności okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności. Ponadto policjanci ustalili, że 35-latek posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów wydane również przez Sąd Rejonowy w Ciechanowie.

Mężczyzna, który spowodował kolizję drogową został pouczony. 35-latek natomiast trafił już do zakładu karnego. Za popełnione przestępstwo po raz kolejny odpowie przed sądem.

Autor: asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.