W drodze na interwencję pomogli nieprzytomnemu mężczyźnie

Funkcjonariusze Policji codziennie pomagają i chronią tę najważniejszą z wartości, jaką jest ludzkie życie. Wczoraj w Ciechanowie na ul. Sienkiewicza policjanci zauważyli mężczyznę, który leżał na jezdni. Po udzieleniu pierwszej pomocy mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.17:30 w Ciechanowie na ul. Sienkiewicza. Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie w drodze na interwencję, zauważyli leżącego na przejściu dla pieszych mężczyznę. Funkcjonariusze natychmiast się zatrzymali i udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej nieprzytomnemu mężczyźnie, po sprawdzeniu funkcji życiowych mężczyzna został ułożony w pozycji bezpiecznej, a na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Policjanci ustalili, że mężczyzna przechodząc przez jezdnię na przejściu dla pieszych stracił przytomność i przewrócił się. Chwilę później został przewieziony do szpitala, gdzie został przekazany w ręce lekarzy.

Autor: nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.