W garażu miał 4 kg marihuany

Policjanci z wydziału kryminalnego legionowskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli w pomieszczeniach zajmowanych przez 42-latka ponad 4 kg marihuany. Na podstawie zgromadzonych materiałów sąd wydał postanowienie o tymczasowym areszcie zatrzymanego na 3 miesiące. Może mu grozić kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Na podstawie działań operacyjnych prowadzonych na terenie gminy Wieliszew policjanci, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, zatrzymali 42-letniego mieszkańca powiatu legionowskiego. Podczas sprawdzania lokalu zajmowanego przez mężczyznę oraz garażu funkcjonariusze ujawnili czarną torbę. Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że w środku znajduje się 16 paczek foliowych pakowanych próżniowo z zawartością suszu roślinnego. Zabezpieczone środki przebadano i zważono. W sumie kryminalni ujawnili ponad 4 kg marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, środki odurzające do depozytu

Policjanci podczas prowadzonych czynności poza posiadaniem znacznej ilości środków odurzających, udowodnili 42-latkowi również przygotowanie wprowadzanie ich do obrotu. W dalszym ciągu trwają czynności zmierzające do ustalenia źródła pochodzenia środków odurzających. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, na wniosek śledczych i prokuratora, Sąd Rejonowy w Legionowie zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

podkom. Justyna Stopińska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.