W mieszkaniu miał „hurtownie narkotyków”

39- letni mieszkaniec Warszawy został zatrzymany w związku z posiadaniem znacznej ilości narkotyków w wynajmowanym mieszkaniu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji wspólnie z policjantami podległych jednostek policji wspólnie prowadzą działania mające na celu wykrywanie przestępstw oraz ustalaniem i zatrzymywaniem sprawców.

Kolejnym efektem wspólnej pracy było zatrzymanie 39- letniego mężczyzny, który w wynajmowanym mieszkaniu posiadał ponad 50 kg narkotyków. Zabezpieczone substancje zostały przekazane do dalszych badań. W torebkach znajdowały się m.in. marihuana i mefedron. Dzięki zgromadzonemu materiałowi dowodowemu, mężczyźnie postawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych oraz wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa – Ochota sąd zastosował wobec zatrzymanego areszt na okres 3 miesięcy.

Czynności w przedmiotowej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa – Ochota w Warszawie.

asp.szt. Monika Orlik/JW

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.