Wagi elektroniczne w pralce, w pudełkach znaczne ilości narkotyków

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie niemalże kilograma środków odurzających. 24-latek ukrywał narkotyki w mieszkaniu. Trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za to przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystko rozpoczęło się od głośnych krzyków i demolowania mebli w jednym z lokali w dzielnicy. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa takie właśnie otrzymali zgłoszenie. W mieszkaniu zastali 24-letniego lokatora i od razu wyczuli w mieszkaniu silny zapach marihuany. W trakcie rozmowy z mężczyzną spostrzegli w pralce stojącej w kuchni cztery wagi elektroniczne, młynek do mielenia suszu, a na podłodze porozrzucane torebki strunowe. Policjanci przypuszczali, że w mieszkaniu znajdują się środki zabronione, przystąpili do przeszukania lokalu, gdzie ujawnili w dwóch pudełkach blisko kilogram suszu roślinnego.

24-latek został zatrzymany, susz został zabezpieczony do dalszych badań. Sprawa trafiła do wydziału dochodzeniowo-śledczego. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. W Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował o zastosowaniu tymczasowego aresztowania wobec mężczyzny na trzy miesiące. Za to przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.