Warszawski Transport Publiczny bezpłatny w dniu wyborów

Decyzją Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy Rafała Trzaskowskiego, 15 października – w dniu wyborów do Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej, głosujący w stolicy skorzystają z bezpłatnego transportu publicznego.

Decyzja dotyczy przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez m.st. Warszawę w granicach strefy biletowej 1 i 2, określonej w uchwale nr XCIV/2431/2014 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 6 listopada 2014 r. w sprawie ustalenia granic strefy biletowej 1 i 2 (Dz. Urz. Woj. Maz. poz. 11586 z późn.zm.)”

W praktyce oznacza to, że w dniu wyborów do Sejmu i Senatu oraz referendum ogólnokrajowego od północy do godz. 23.59, wsiadając do jednego ze środków komunikacji Warszawskiego Transportu Publicznego: autobusu, tramwaju, metra lub pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej, nie trzeba będzie kasować biletu.

Zachęcamy do skorzystania w oferty Warszawskiego Transportu Publicznego, który zapewni sprawny dojazd do lokali wyborczych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.