niedziela, 24 października 2021

Wdarł się do mieszkania, wybił szybę i groził

Trzy zarzuty karne usłyszał 29-letni mężczyzna w wolskiej komendzie. Został zatrzymany, kiedy wdarł się do mieszkania znajomej i nie chciał opuścić lokalu. W furii wybił szybę w oknie i groził kobiecie. Za to może grozić mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu w południe policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że do mieszkania, w którym przebywa kobieta wszedł mężczyzna i jej grozi. Na miejscu funkcjonariusze zastali agresywnego mężczyznę. Kobieta tłumaczyła, że jest to jej znajomy. 29-latek wszedł do mieszkania i nie chciał opuścić lokalu, mężczyzna awanturował się, w furii wybił szybę w oknie i groził kobiecie.

29-latek został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy. Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy. Obywatel Ukrainy w wieku 29-lat usłyszał trzy zarzuty karne dotyczące naruszenia miru domowego, uszkodzenia mienia i kierowania gróźb karalnych. Mężczyzna został objęty dozorem policyjny, ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną. Może grozić mu kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska


Nasi partnerzy