Wielkanocne spotkanie w Mazowieckiej Komendzie Policji

W Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu odbyło się spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych kadry kierowniczej mazowieckiego garnizonu Policji oraz zaproszonych gości. Były podziękowania za służbę oraz życzenia. Pokarmy na symbolicznym stole Wielkanocnym poświęcił Ks. Bp. Marek Solarczyk, Ordynariusz Diecezji Radomskiej.

Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas, który przynosi radość i wytchnienie. To okres pokoju i wiary, który daje siłę do pokonywania trudności i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Dziś (26.03) w sali konferencyjnej KWP zs. w Radomiu odbyło się przedświąteczne spotkanie, w którym uczestniczyła kadra kierownicza mazowieckiego garnizonu Policji na czele z I Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu – insp. Piotrem Janikiem, Zastępcami Komendanta Wojewódzkiego policji zs. w Radomiu – insp. Jerzym Sztucem i insp. Piotrem Herbusiem, Ordynariuszem Diecezji Radomskiej – Ks. Bp. Markiem Solarczykiem, Wicewojewodą Mazowieckim – Patrykiem Fajdkiem, Sekretarzem Miasta Radomia – Michałem Michalskim, komendantami miejskimi i powiatowymi Policji z Mazowsza oraz kierownikami komórek organizacyjnych KWP. W spotkaniu uczestniczyli też m.in. Przewodnicząca Wojewódzkiego Zarządu Zakładowego NSZZ Pracowników Policji – Anna Kwasiborska oraz ksiądz Jarosław Rożek – kapelan Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu.

Życzenia wielkanocne wszystkim zebranym w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca oraz swoim przekazał insp. Piotr Janik. „Spokoju i pokoju, tego przede wszystkim życzę nam wszystkim. Proszę, abyście te życzenia zabrali do jednostek i przekazali wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji. Te życzenia proszę, zabierzcie też do domów” dodał I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu.

Życzenia zdrowych i spokojnych świąt skierował do zebranych gości także Patryk Fajdek – Wicewojewoda Mazowiecki, który jednocześnie podziękował za troskę i ład oraz bezpieczeństwo publiczne.

Pokarmy na symbolicznym stole Wielkanocnym poświęcił Ks. Bp. Marek Solarczyk, Ordynariusz Diecezji Radomskiej, który zwrócił się do uczestników spotkania, mówiąc m.in.: „Życzę, abyście mieli wokół siebie ludzi, którzy będą was w działaniu wspierali, aby wasze działania przyniosły jak najlepsze owoce i efekty”.

Życzenia w imieniu Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego złożył Sekretarz Miasta Radomia Michał Michalski.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.