Wizyta Zastępcy Komendanta Głównego PSP w KP PSP Otwock

Nadbryg. Krzysztof Hejduk zastępca komendanta głównego PSP wizytował Komendę Powiatową PSP w Otwocku. Podczas wizyty komendant główny zapoznał się z warunkami służby w komendzie i JRG oraz z dostępnym sprzętem i infrastrukturą. Wizyta obejmowała także spotkanie ze strażakami jak i pracownikami cywilnymi.

W toku rozmów z kadrą komendy nadbryg. Krzysztof Hejduk omówił kluczowe kwestie związane z aktualnymi sprawami, w tym programem modernizacji PSP, pozyskiwaniem dodatkowych środków finansowych oraz wyposażeniem strażaków. Dodatkowo, przedstawił informacje na temat wzrostu wynagrodzeń dla funkcjonariuszy w ostatnich latach. Komendant Główny PSP podkreślał szczególną wagę szkoleń i ciągłego doskonalenia podczas służby, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i efektywność działań ratowniczo-gaśniczych. Przez cały czas trwania wizyt, prowadził rozmowy ze wszystkimi strażakami, omawiając każdy istotny temat.

Na zakończenie spotkania komendant główny PSP wyraził wdzięczność pracownikom cywilnym oraz wszystkim strażakom za codzienny profesjonalizm i poświęcenie podczas działań ratowniczych, dziękując jednocześnie za zaangażowanie wykazywane w celu utrzymania jednostki i sprzętu, w pełnej gotowości.

Tekst: kpt. Grzegorz Trzeciak, KP PSP Otwock.
Foto: mł. kpt. Patryk Sieczka, JRG Otwock.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.