Wizytacja inwestycji – budowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 2 z siedzibą w Raciążu

21 sierpnia Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jarosław Piotrowski przeprowadził wizytację inwestycji budowlanej „Budowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 PSP w Płońsku (siedziba w Raciążu)” realizowanej w ramach „Program modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa w latach 2022-2025”.

W wizytacji udział wziął również st. bryg. Artur Czachowski – Komendant Powiatowy PSP w Płońsku oraz przedstawiciel firmy BIOŚ Sp. z o.o.

Budowę nowej jednostki rozpoczęto 25 sierpnia 2022 roku podpisaniem umowy, przekazaniem terenu budowy firmie BIOŚ Sp. z o.o. oraz symbolicznym wbiciem szpadla. Planowany termin zakończenia całej inwestycji przewidziany jest na dzień 31 sierpnia 2023 roku.

Całkowity koszt zadania wyniesie ok 17 000 000,00 zł.

Inwestycja finansowana jest na podstawie ustawy z dnia 17 grudnia 2021 r. o ustanowieniu „Programu modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa w latach 2022-2025”, o ustanowieniu „Programu modernizacji Służby Więziennej w latach 2022-2025” oraz o zmianie ustawy o Policji i niektórych innych ustaw.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.