Włamał się do domu żony i ukradł pieniądze dziecka

Płońscy policjanci zatrzymali 44-latka, który włamał się do domu swojej żony i ukradł oszczędności 10-letniej córki. Skradzione pieniądze wydał na alkohol. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Rodzaje przestępstw bywają różne, najbardziej dotkliwe są jednak te, których sprawcy dokonują na szkodę najbliższych osób. O takim przestępstwie kilka dni temu poinformowany został dyżurny płońskiej komendy. Ojciec ukradł pieniądze swojej 10-letniej córki i w dużej części przeznaczył na alkohol.

Policjanci ustalili, że 44-latek, niezamieszkujący od jakiegoś czasu ze swoją rodziną, wyważył drzwi balkonowe do domu żony. Po wejściu do środka przeszukał pomieszczenia i ukradł kopertę z pieniędzmi należącymi do jego 10-letniej córki. Za skradzione ponad 300 zł. kupił sobie między innymi alkohol.

Płońscy funkcjonariusze zatrzymali 44-latka. W chwili zatrzymania mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Autor: kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.