Włamał się do firmy w której pracował i ukradł pieniądze

Policjanci zatrzymali nieuczciwego pracownika jednej z sochaczewskich firm. Mężczyzna włamał się do siedziby i ukradł kasetkę z pieniędzmi w której było ponad 33 tys. złotych oraz klucz udarowy i kilka akumulatorów. Utracone mienie zostało odzyskane.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni, że w jednej z sochaczewskich firm doszło do kradzieży z włamaniem. Sprawca dostał się do wnętrza budynku, skąd zabrał kasetkę z pieniędzmi, klucz udarowy i kilka sztuk akumulatorów. Policjanci brali pod uwagę, że przestępstwa mógł dopuścić się jeden z pracowników.

Ich podejrzenia szybko się potwierdziły. Podczas wykonywanych czynności 27-letni mieszkaniec Sochaczewa przyznał się do włamania do siedziby firmy w której pracował. Podczas przeprowadzonego przeszukania odzyskano skradzione mienie – ponad 30 tysięcy złotych, klucz udarowy i akumulatory.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Przestępstwo jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.