Wojsko Polskie zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Tylko razem możemy zrobić wiele dobrego. Żołnierze Wojska Polskiego w 2024 roku zagrają razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Po kilku latach przerwy Wojsko Polskie wraca do grania z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Wszyscy ci, którzy będą chcieli, będą mogli zagrać w 2024 roku – powiedział wicepremier Władysław Kosiniak – Kamysz po spotkaniu z Jerzym Owsiakiem i przedstawicielami Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

„Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!” to cel najbliższego, już 32. Finału WOŚP. 28 stycznia 2024 roku jednostki wojskowe, które będą chciały wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, będą mogły dołączyć do tej akcji.

Jerzy Owsiak, dziękując kierownictwu Ministerstwa Obrony Narodowej za to wsparcie, podkreślił: Znowu będziemy grali w wielu miejscach w całej Polsce. Jeżeli będą tylko sztaby, które będą chciały, aby wojsko u nich zagościło, jeżeli jednostki będą chciały dobrowolnie także wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, będziemy bardzo wdzięczni. 28 stycznia 2024 roku wracamy do normalności. Chcemy także, żeby wspomóc nasz cel, czyli „Płuca po pandemii”.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.