Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogowej

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego z pułtuskiej komendy zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który podczas kontroli drogowej znieważył policjantów mając w samochodzie narkotyki. Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek w Obrytem, policjanci zatrzymali pojazd marki Renault Clio do kontroli drogowej. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że kierujący może posiadać narkotyki. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. W trakcie kontroli mężczyzna był pobudzony i zachowywał się nerwowo, a swoją agresję skierował na policjantów znieważając ich słowami wulgarnymi. Jak się okazało, mieszkaniec powiatu pułtuskiego miał przy sobie narkotyki. 32-latek został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone.

Zatrzymany trafił do policyjnej celi. Kryminalni po zebraniu materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających i znieważenia policjantów w trakcie i podczas wykonywania czynności służbowych. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

sierż. Renata Soból, KPP w Pułtusku

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.