Zatrzymani podejrzani o włamanie i paserstwo

Policjanci zatrzymali trzech mieszkańców powiatu sochaczewskiego podejrzanych włamanie do naczepy pojazdu ciężarowego i kradzież chemii gospodarczej oraz kradzież dwóch akumulatorów z ciągnika siodłowego. Mundurowi ustalili również dwóch mężczyzn podejrzanych o paserstwo. Kradzież z włamaniem jest zagrożona karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zostali powiadomieni o włamaniu do naczepy ciągnika siodłowego. Łupem sprawców padła chemia gospodarcza, a także dwa akumulatory pojazdu ciężarowego. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że za przestępstwo mogą odpowiadać trzej mieszkańcy powiatu sochaczewskiego. Mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do sochaczewskiej komendy.

Wszyscy trzej usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem i kradzieży. Pierwsze przestępstwo jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. W trakcie dalszych czynności ustalono dwóch mężczyzn, którzy nabyli kradzioną chemię gospodarczą. Usłyszeli oni zarzut paserstwa.

Policjantom udało się odzyskać większość artykułów chemicznych, które zostały utracone w wyniku włamania.

Autor: asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.