Wspólne kontrole ITD z KAS

Kilkanaście ciężarówek skontrolowali inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego w trakcie wspólnych działań z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej. Kontrole, w trakcie których sprawdzano czy kierowcy i przewoźnicy stosują się do przepisów transportowych i celno-skarbowych, prowadzono na autostradzie A2. Funkcjonariusze nie stwierdzili nieprawidłowości.

Kilkanaście kontroli drogowych pojazdów ciężarowych przeprowadzili na A2 na węźle Wiskitki inspektorzy ITD z Radomia działający wspólnie z funkcjonariuszami Służby Celno-Skarbowej. W trakcie każdej kontroli sprawdzano, czy przestrzegane są przepisy dotyczące transportu drogowego, czasu pracy kierowcy, stanu technicznego pojazdów, ale i obowiązków przewoźników oraz kierowców w zakresie spełnienia warunków celno-skarbowych. Wspólne działania prowadzone z KAS będą kontynuowane. Działania te umożliwiają nie tylko przeprowadzenie wieloaspektowych kontroli, aby również wymianę wiedzy i doświadczeń między funkcjonariuszami ITD i KAS.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.