Wszystko przez nadmiar wypitego alkoholu

Policjant z Jabłonny wraz z wykładowcą z Centrum Szkolenia Policji zatrzymali mężczyznę, który w autobusie komunikacji podmiejskiej zachowywał się agresywnie, spożywał alkohol i palił papierosy. 28-latek znieważył oraz groził wezwanym na miejsce zdarzenia mundurowym. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Mundurowi zostali wezwani na interwencję, której powodem było zachowanie jednego z pasażerów w autobusie podmiejskim. Po przyjeździe na przystanek autobusowy stróże prawa zastali zgłaszających oraz agresywnego 28-latka, od którego wyczuwalna była woń alkoholu. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna w autobusie zaczepiał pasażerów, spożywał alkohol i palił papierosy. Nie reagował na prośby kierowcy o zaprzestanie takiego zachowania.

28-latek zachowywał się też agresywnie wobec interweniujących policjantów – znieważył ich słowami wulgarnymi, kopiąc naruszył nietykalność cielesną mundurowych oraz groził im pozbawieniem życia. Mężczyzna w rezultacie trafił do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec powiatu legionowskiego po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty, do których się przyznał, tłumacząc swoje zachowanie nadmiarem wypitego alkoholu. Za spożywanie alkoholu i palenie papierosów w autobusie został ukarany mandatem karnym.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.