Śmiertelny wypadek w Jabłonnie

Jabłonowscy funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej 630. Na skutek odniesionych obrażeń śmierć poniosła 65-letnia kobieta. Policjanci apelują o szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości jazdy do obowiązujących limitów i warunków panujących na drodze.

Mimo cyklicznie prowadzonych działań profilaktycznych i prewencyjno-kontrolnych oraz wielu policyjnych apeli o rozwagę i zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą, wciąż dochodzi na polskich drogach do tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Wczoraj około godziny 18 w miejscowości Jabłonna doszło do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący samochodem marki fiat z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z pojazdem marki toyota. Pomimo podjętych działań reanimacyjnych, w wyniku poniesionych obrażeń, śmierć poniosła 65-latka kierująca toyotą. Pozostali uczestnicy tego zdarzenia, czyli pasażer toyoty oraz kierowca fiata i czworo jego pasażerów, trafili do szpitala. Kierujący fiatem był trzeźwy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia, wykonali dokumentację fotograficzną i kierowali ruchem. Czynności procesowe wykonywane były z udziałem prokuratora.
Policjanci po raz kolejny apelują do wszystkich kierujących o bezpieczną jazdę. Zachowajmy ostrożność i rozwagę. Pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych.

kom. Justyna Stopińska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.