Wypadek pod Ciechanowem. Ranny motocyklista

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Zeńbok. W zdarzeniu tym ranny został 26-letni motocyklista.

Wiosenna aura i ładna pogoda powoduje, że na drogach można spotkać więcej fanów dwóch kółek. Niestety wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego dochodzi również do zdarzeń z udziałem tej grupy użytkowników dróg. Ciechanowscy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek (10.04). Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że włączający się do ruchu 44-letni kierujący pojazdem dacia nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 26-letniemu kierującemu yamahą. Motocyklista chcąc uniknąć zderzenia z dacią skręcił w lewo, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Dacią podróżowały dwie osoby. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowców potwierdziło, że byli oni trzeźwi.

Policjanci po raz kolejny zwracają się do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zwracajmy uwagę na użytkowników jednośladów, którzy należą do grupy niechronionych uczestników ruchu drogowego i w przypadku zdarzenia na drodze odnoszą najcięższe obrażenia. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie!

mł. asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.