Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Wypadek z udziałem motocyklisty

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku drogowego, w którym ranny został 60-letni motorowerzysta. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze to nasza wspólna sprawa. Zadbajmy o to żeby być widocznym na drodze, przestrzegajmy obowiązujących przepisów oraz zachowajmy rozsądek, ostrożność i rozwagę.

Do zdarzenia doszło 8 października br. około godziny 9:45 na drodze krajowej nr 60 w Glinojecku. Według wstępnych ustaleń policjantów 34-letni kierujący pojazdem Toyota wyjeżdżając z drogi podporządkowanej od strony m. Szyjki uderzył w motorower Longjia, którym kierował 60-letni mieszkaniec pow. ciechanowskiego, motorowerzysta poruszał się krajową 60-ką od strony Glinojecka. W wyniku zdarzenia 60-letni kierujący motorowerem z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala.

Mundurowi apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o respektowanie obowiązujących przepisów, rozwagę oraz ostrożność. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze to nasza wspólna sprawa. Zadbajmy o to żeby być widocznym na drodze, przestrzegajmy obowiązujących przepisów oraz zachowajmy rozsądek, ostrożność i rozwagę.

Od nas samych zależy, jak będzie kształtowało się bezpieczeństwo na drogach. Zróbmy więc wszystko, aby nasz udział w ruchu drogowym odbywał się bezpiecznie z poszanowaniem zasad i przepisów, ale także i innych uczestników ruchu, bo bezpieczeństwo na drogach zależy od nas wszystkich.

nadkom.Jolanta Bym
foto. OSP Glinojeck

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.