Wypadki w powiecie ciechanowskim. Ranne dwie osoby

Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do niebezpiecznego zdarzenia. W miniony piątek w zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 60 z Aleją Unii Europejskiej ranna została 84-letnia pasażerka. W poniedziałek na drodze krajowej nr 50 w Babach doszło do kolejnego wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ciechanowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności obu zdarzeń drogowych.

W miniony piątek (29.06) we Władysławowie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 60 z Aleją Unii Europejskiej doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń policjantów 45-letni kierujący audi, mieszkaniec powiatu mławskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi opel, którym kierował 50-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego. W wyniku tego zdarzenia 84-letnia pasażerka opla z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowców potwierdziło, że byli oni trzeźwi.

Dzisiaj około godz. 7.30 na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Baby doszło do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia. Jak ustalili policjanci kierujący volkswagenem, 38-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył forda, a następnie ford w jadące z naprzeciwka renault. W tym zdarzeniu również ranna została jedna osoba – 58-letnia pasażerka pojazdu renault. Kierowcy byli trzeźwi.

Ciechanowscy policjanci ustalają teraz dokładne przyczyny i okoliczności obu zdarzeń drogowych.

Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności na drodze. Chwila nieuwagi, pośpiech, rozkojarzenie mogą zakończyć się tragicznie. Zwiększmy uwagę i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

mł. asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.