Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Wyszedł ze sklepu z markowymi perfumami i kosmetykami

Policjanci z bielańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 28-latka podejrzanego o kradzieże sklepowe. Jak wynika z ustaleń, zabrał on perfumy o wartości prawie 700 złotych i nie zapłacił za nie. Kilka dni później z apteki zabrał kosmetyki. Mężczyzna już usłyszał zarzuty karne. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, który w sklepie przy ulicy Zgrupowania AK Kampinos dokonał kradzieży. Mężczyzna z półek sklepowych zabrał perfumy o wartości prawie 700 złotych i nie zapłacił za nie. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring zainstalowany w sklepie.

Sprawą od razu zajęli się bielańscy policjanci. Funkcjonariusze rozpoznali na nagraniach nieuczciwego klienta. 28-latek został zatrzymany. Bardzo szybko wyszło na jaw, że nie jest to jedyna kradzież, jaką na swoim koncie ma mężczyzna.

Okazało się, że kilka dni po pierwszej kradzieży, z jednej z aptek mieszczących się przy ulicy Kasprowicza zabrał kosmetyki i również za nie nie zapłacił. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 28-latkowi dwóch zarzutów za kradzież. Teraz nieuczciwemu klientowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.