Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Zaatakował na skupie złomu mężczyznę stojącego w kolejce

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi gminy Somianka, który zaatakował stojącego przed nim w kolejce wyszkowianina. Do zdarzenia doszło w jednym ze skupów złomu w Wyszkowie. Między mężczyznami doszło szarpaniny. 68-letni mieszkaniec Wyszkowa został przewieziony do szpitala, a napastnik do policyjnej celi.

W poniedziałek chwilę po godz. 8 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny w jednym z wyszkowskich skupów złomu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci patrolówki, którzy po dotarciu zauważyli dwóch zakrwawionych mężczyzn. Mundurowi udzielili im pomocy przedmedycznej i wezwali na miejsce karetkę pogotowia. W trakcie wykonywanych czynności ustalili, że 41-letni mieszkaniec gminy Somianka podszedł do stojącego w kolejce po pieniądze ze sprzedaży złomu 68-letniego Wyszkowianina i uderzył go w twarz. Wyszkowianin zaczął się bronić. Między mężczyznami doszło do szarpaniny. Powodem awantury miał być konflikt spowodowany długiem sprzed kilku lat.

41-latek był pobudzony, agresywny i wykrzykiwał do policjantów, że nic nie zrobił. Został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Z uwagi na obrażenia zespół ratownictwa medycznego zdecydował o przewiezieniu 68-latka do szpitala.

Śledczy zebrali materiał dowodowy na podstawie, którego 41-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała mieszkańca Wyszkowa. Za przestępstwo z art. 157 par. 1 kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Damian Wroczyński

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.