Zaginiony nastolatek został szybko odnaleziony

Ostrołęccy policjanci zostali zaalarmowani o zaginięciu nastolatka. Natychmiast został ogłoszony alarm dla ostrołęckiej komendy, dzięki któremu w ciągu kilkunastu minut w działania włączyli się także policjanci będącym w dniu wolnym od służby. Działania szybko przyniosły efekt. Zaginiony nastolatek po upływie kilkudziesięciu minut został odnaleziony przez ostrołęckich kryminalnych.

Do ostrołęckiej komendy zgłosił się mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który powiadomił o zaginięciu jego nastoletniego syna. Natychmiast rozpoczęła się akcja poszukiwawcza, w której wzięli udział policjanci niemal ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy. Komendant Miejski Policji w Ostrołęce ogłosił również alarm dla jednostki, dzięki któremu w akcje poszukiwawczą włączyli się policjanci mający dzień wolnego. Funkcjonariusze zdawali sobie sprawę, że muszą działać szybko, ponieważ zbliżał się zmierzch, w trakcie którego akcja poszukiwawcza jest utrudniona.

Funkcjonariusze zarówno umundurowani, jak i operacyjni sprawdzali dokładnie miejsca, gdzie nastolatek mógł przebywać, co szybko przyniosło oczekiwany efekt. Dzięki błyskawicznej policyjnej akcji zaginiony chłopiec został zaledwie po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia odnaleziony przez policjantów z ostrołęckiego Wydziału Kryminalnego.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.