środa, 19 stycznia 2022

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 32-letni ciechanowianin

Ciechanowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał amfetaminę. 32-letniego mieszkańca Ciechanowa zdradziło zachowanie podczas kontroli drogowej. Zatrzymany w trafił do policyjnej celi, a następnego dnia usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zarzut posiadania narkotyków usłyszał 32-letni mieszkaniec Ciechanowa. Został zatrzymany po tym jak policjanci zaleźli w jego samochodzie torebkę i pudełeczko z białym proszkiem.

Do zatrzymania doszło w nocy z wtorku na środę. Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego zauważyli samochód VW Turan, którego kierowca zatrzymał się w zatoczce autobusowej. W trakcie czynności 32-letni mieszkaniec Ciechanowa nerwowo się zachowywał, co wzbudziło podejrzenia mundurowych. Jak się okazało w jego samochodzie znajdowały się narkotyki. Policjanci zaleźli kilka gramów białego proszku. Wstępne badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to amfetamina. Kolejne gramy amfetaminy policjanci znaleźli w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny. Mężczyzna został zatrzymany w policyjny areszcie. 32-letni mieszkaniec Ciechanowa usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych, za to przestępstwo Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Jolanta Bym


Zobacz również