Zarzuty dla nietrzeźwego kierowcy i pasażera

Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz pobicia mężczyzny, który próbował odebrać pijanemu kierowcy kluczyki. Zarzuty usłyszał 26-letni, nietrzeźwy kierowca oraz 24-letni pasażer, mieszkańcy powiatu mławskiego. Zostali zatrzymani natychmiast po zgłoszeniu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, późnym wieczorem na terenie gminy Wiśniewo. Dyżurny mławskiej Policji odebrał zgłoszenie, dotyczące bójki w pobliżu drogi. Jak się okazało w trakcie interwencji, kierujący fiatem 26-latek, oraz 24-letni pasażer tego pojazdu, pobili 40-letniego mężczyznę, który próbował odebrać nietrzeźwemu kierowcy kluczyki. Po tym jak udało mu się wyjąć kluczki ze stacyjki pojazdu, został zaatakowany przez kierowcę i pasażera. W wyniku pobicia doznał ogólnych, lekkich obrażeń ciała. Interweniujący patrol prewencji zatrzymał agresywnego, nietrzeźwego kierowcę i pasażera bezpośrednio po zgłoszeniu. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszeli zarzut pobicia 40-letniego mężczyzny, mieszkańca pow. mławskiego. 26-latek odpowie także za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Zatrzymanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.