Zatrzymani na gorącym uczynku podczas włamania do hali produkcyjnej

Policjanci z Kozienic zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy kradli metalowe elementy wchodzące w skład linii produkcyjnej jednej z hal na terenie powiatu kozienickiego. Jeden z nich dopuścił się ponadto przestępstwa kradzieży z włamaniem do hydroforni. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gniewoszowie, w nocy podczas patrolowania rejonu służbowego przyłapali trzech mężczyzn na kradzieży elementów metalowych na terenie jednej z hal po nieczynnym zakładzie produkcyjnym. Podejrzani po zdemontowaniu elementów metalowych pakowali swój łup do samochodów, którymi przyjechali na miejsce kradzieży.

Mundurowi zatrzymali 43-latka, 36-latka oraz ich 30-letniego kolegę. Wszyscy są mieszkańcami powiatu radomskiego i trafili do policyjnego aresztu. Podczas dalszych wykonywanych czynności policjanci ustalili, że 30-latek kilka dni wcześniej dokonał kradzieży z włamaniem do hydroforni, skąd skradł jej wyposażenie. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Ilona Tarczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.