Zatrzymany do kontroli za brak tablicy, przewoził kradziony motorower

9 stycznia policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Stanisławowie zatrzymali do kontroli citroena, ponieważ w pojeździe brakowało tablicy rejestracyjnej. W trakcie kontroli ustalono, że 28-letni kierowca przewozi kradziony motorower. Podczas dalszych czynności wyszło także na jaw, że mieszkaniec powiatu wołomińskiego tego samego dnia próbował jeszcze wyrwać kobiecie torebkę.

W poniedziałek 9 stycznia policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Stanisławowie zatrzymali do kontroli citroena. Powodem interwencji mundurowych w Osęczyźnie był brak tablicy rejestracyjnej w pojeździe. W trakcie kontroli okazało się, że 28-letni kierowca ma w bagażniku motorower. Dla mundurowych było to podejrzane, więc sprawdzili także numery przewożonej maszyny. Okazało się, że motorower został skradziony w zeszłym roku na terenie Warszawy. W tej sytuacji mieszkaniec powiatu wołomińskiego został zatrzymany, a motorower zabezpieczony.

Dalej sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Stanisławowie. Policjanci wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, ustalili że tego samego dnia zatrzymany jadąc na motorowerze usiłował wyrwać kobiecie torebkę. Zdarzenie to miało miejsce w jednej z miejscowości w gminie Stanisławów.

Warto nadmienić, że zatrzymany to ten sam mężczyzna, który na początku stycznia usłyszał już 9 zarzutów. Artykuł do poprzedniej sprawy w linku https://wirtualnemazowsze24.pl/dokonal-kilku-kradziezy-z-wlamaniem-przy-zatrzymaniu-posiadal-jeszcze-narkotyki/ Mężczyzna usłyszał kolejne zarzuty, do których przyznał się i dobrowolnie poddał karze. W tych sprawach toczy się postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.