Zatrzymany posiadał 2 kg marihuany

Kolejny raz kryminalni z Grójca wykazali się skutecznością. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał 2 kg marihuany. 25-latek po usłyszeniu zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających, decyzją sądu trafił do aresztu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Grójeccy operacyjni na bieżąco pracują nad przestępczością narkotykową. Tym razem ustalili, że mieszkaniec gminy Grójec może posiadać substancje zabronione. Rozpoznanie śledczych potwierdziło się. W ubiegły czwartek popołudniu policjanci podczas legitymowania przy 25-latku ujawnili susz roślinny. Przeszukanie miejsca zamieszkania młodego mężczyzny przyczyniło się do zabezpieczenia kolejnych narkotyków.

25-latek został doprowadzony do policyjnego aresztu. Łącznie zabezpieczono 2 kg marihuany. Następnie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środka odurzającego. W niedzielę (10.09.23r.) sąd przychylił się do wniosku prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci aresztu. Za to przestępstwo ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

nadkom. Agnieszka Wójcik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.