piątek, 16 kwietnia 2021

Zatrzymany w sprawie kradzieży pieniędzy

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z warszawskiej Woli ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o kradzież pieniędzy. Z ustaleń wynika, że na stacji paliw sprawca wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego i z jego saszetki skradł ponad siedem tysięcy zł. 39-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Za kradzież grozi kara do 5 lat.

Policjanci z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie o tym, że doszło do kradzieży pieniędzy. Z wstępnych informacji wynika, że do zdarzenia doszło na terenie stacji paliw przy stanowisku kasowym. Sprawca wykorzystując chwilę nieuwagi pokrzywdzonego z jego saszetki skradł ponad siedem tysięcy zł. Kiedy pokrzywdzony zorientował się, że został okradziony sprawcy na miejscu już nie było.

Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Operacyjni prowadzili czynności, aby ustalić tożsamość mężczyzny podejrzewanego o kradzież. 39-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu i doprowadzony do komendy na Woli. Funkcjonariusze zabezpieczyli od mężczyzny ponad siedem tysięcy zł. na poczet przyszłych kar i grzywien. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Nasi partnerzy