Zatrzymany z marihuaną

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali 31-latka, który posiadał marihuanę. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut za łamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Na ul. Kościuszki w Pruszkowie policjanci zatrzymali do kontroli renault, którego kierujący na widok radiowozu nerwowo przyspieszył. Podczas legitymowania 31-letni kierujący zachowywał się niespokojnie, a z wnętrza pojazdu wydobywał się charakterystyczny zapach marihuany. Funkcjonariusze sprawdzili mężczyznę i pojazd. Pod fotelem pasażera ujawnili 5 woreczków foliowych z zawartością suszu roślinnego. Mężczyzna przyznał, że to marihuana i należy do niego. Susz został zabezpieczony jako dowód w sprawie.

31-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wstępne badania testerem narkotykowym potwierdziły, że to marihuana. Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut za złamanie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających ustawa przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Karolina Kańka

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.